1978’den beri üstün kalite ve hizmet anlayışı ile...

HAKKIMIZDA

KA-NE Elektrik; 1978’den beri üstün kalite ve hizmet anlayışı ile sektörünün lider firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Fark yaratan düşünce yapısı ve profesyonel iş bitirici kadrosu ile 40 yılı aşkın süredir lider firmaların ulusal ve uluslararası alanlarda elektrik taahhüt işlerini eksiksiz şekilde tamamlamıştır. Bunun yanında kaliteden ödün vermeyen anlayışımız ile şirketimiz; müşterilerimizi en kaliteli hizmet ve en uygun fiyatlandırma ile buluşturarak tedarik danışmanlık hizmetlerini tamamlamanın gururunu yaşamaktadır.

KA-NE Elektrik enerji entegrasyon süreçleri içerisinde; TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinin farklı bölgelerdeki 650.000 metrekarelik alanında tüm elektrik alt yapı çalışmaları, malzeme tedarik, fuar hizmetleri teknik danışmanlığı hizmetini 35 yıldır devam ettirmektedir.

Yaptığımız işin çıktılarının sonuçlarını bilerek işimizi ciddiye alıyor ve işlerimizin arkasında duruyoruz.

MİSYONUMUZ

Kesintisiz enerjimiz ile işimize değer katıyoruz. Amacımız çözüm ortaklarımız için en üst kalite hizmeti verirken yaptığımız işlerde sürdürülebilir bir çalışma platformu oluşturarak beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

VİZYONUMUZ

Her geçen gün gelişen global teknolojik değişim ile beraber kalite ve fiyat dengesini koruyarak ulusal ve uluslararası alanlarda sektöründe tercih edilen bir dünya markası olmaktır.

KA-NE ELEKTRİK TAAHÜDÜMÜZ

PLANLAMA

Projelendirme aşamasından sonra gelecekte oluşabilecek olası güncellemeleri de hesaplayarak planlanma yapıyor ve saha uygulamasında titizlikle takibini gerçekleştiriyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR

Sürdürülebilir hizmet anlayışımızla iş bitirme sonrasında işimizin arkasında duruyoruz ve gelecek ile ilgili çözüm ortaklarımızın yanında olmaya devam ediyoruz.

KESİNTİSİZ HİZMET

Yaptığımız işler çerçevesinde 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz.

YENİLİKÇİ

Teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli kendi bilgi ve tecrübelerimizi güncelliyoruz.

PROFESYONEL EKİP

Üçüncü taraf gözetim alanında tecrübeli profesyonel danışmanlarımız ile periyodik kontrollerimiz sırasında olası kazaların önüne geçmek için sistematik ve disiplinli çalışmalar yürütüyoruz.

TEDARİK

Kalite standartlarına uygun geniş ürün yelpazemiz ile malzeme tedarik zincirinde doğru ürün yönlendirmeleri yapıyoruz.

KALİTE

Ulusal ve uluslararası alan ayrımı gözetmeksizin kalite ve ucuz fiyat dengesini esas alarak ürünlerimizde kaliteden ödün vermeden siparişlerinizin eksiksiz şekilde tarafınıza ulaşmasını sağlıyoruz.